współpraca

Zapraszamy do współpracy duże jak i małe przediębiorstwa. Od ponad 20 lat z sukcesem działamy w branży IT świadcząc usługi kompleksowo i na wysokim poziomie. Nasi fachowcy to osoby z dużym doświadczeniem, gwarantujemy więc, że z powierzonych nam zadań wywiążemy się sprawnie i terminowo. 

elastyczny model współpracy

profesionalna współpraca it

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo elastyczne pakiety, tak aby każdy przedsiębiorca mógł wybrać ten najbardziej dopasowany do swoich potrzeb. Działamy też internwencyjnie nawet jeżeli nigdy nie byłeś naszym klientem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w razie problemu, awarii czy usterki po prostu do nas zadzwonił – przyjedziemy tak szybko jak to będzie mozłiwe. Nasza profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży IT znakomicie poradzi sobie z każdą usterką sprzetową jak i programową.

infromatyk-naprawia-komputer

Interwencja lub abonament

Wysokiej jakości usługi informatyczne dla firm

Prowadzisz firmę i szukasz sprawdzonego partnera do obsługi działu IT? Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź nasze portfolio i zapoznaj się z naszymi usługami. Skorzystaj z opcji abonamentowej (outsourcing) lub z interwencji, czyli szybkiej jednorazowej pomocy informatyka. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od rodzaju współpracy. Dojedziemy do Twojej firmy, lub zaoferujemy pomoc zdalną. Dostosujemy termin naprawy sprzętu do godzin, które najmniej będa kolidowały z systemem pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Administracja sieci i systemów informatycznych

Outsourcing IT

Zaufaj profesjonalistom, którzy przejmą opiekę nad całym systemem informatycznym w Twojej firmie. Zostaw zarządzanie tym segmentem osobom doświadczonym z bogatą wiedzą w dziedzinie IT. 

Szybki czas od zgłoszenia do usunięcia usterki

Bezpieczna pomoc zdalna

Dostosowane do Twoich potrzeb godziny naszej pracy

Konsultacje IT

Cennik

Plan obsługi informatycznej 

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Wsparcie informatyczne 24/7

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy informatyka w swojej firmie? Skontatuj się z nami. Oferujemy Ci elastyczne pakiety jak i interwencyjną pomoc naszego specjalisty nawet w kryzysowej sytuacji. Przyjedziemy w dogodnym terminie i błyskawicznie zajmiemy się usterką.

U Ciebie w firmie lub zdalnie

Dołożymy wszelkich starań, aby usterkę usunąć jak najszybciej. Przyjedziemy, lub zajmiemy się problemem zdalnie, by sprawnie przywrócić działanie systemu w Twojej firmie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest poprawne działanie sektora inromatycznego, dlatego staramu się działać błyskawicznie.

Kompleksowa obsługa

Razem z Tobą zaplanujemy, a nastepnie wdrożymy i będziemy administrować wszelkie procesy informatyczne w Twojej firmie. Pomożemy w doborze sprzętu i oprogramowania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam robić to rzetelnie i optymalnie. Z nami możesz być pewien, że kupisz dokładnie to czego potrzebujesz za najlepszą możliwą cenę.