TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

Zajmujemy się budową sieci monitoringu wizyjnego. W swoich pracach stawiamy na rozwiązania topowych producentów. Zapewniamy dostęp do podglądu z komputera czy telefonu w dowolnym miejscu na świecie. Postaw na sprawdzone rozwiązania. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

Profesjonalne systemy CCTV

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej zarówno dla osób fizycznych jak i dla przedsiębiorców. Systemami telewizji przemysłowej zajmujemy się od wielu lat. Systemy telewizji przemysłowej montujemy w mieszkaniach, domach oraz firmach. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty.

Zdalny podgląd w telefnie lub komputerze

Przechowywanie nagrań w chmurze i na rejestratorze

Stabilne działanie oraz gwarantowana jakość

Rejestratory, Kamery IP

DAHUA   

W swojej ofercie posiadamy sprzęt firmy DAHUA. To światowy potentat na rynku CCTV. Firma zapewnia rozwiązania zarówno dla małych lokalizacji opartych na 4-8 kamerach jak i ogromnych obiektach, w których jest konieczność monitorowania kilkunastu tysięcy miejsc.

 

HIK VISION    blank

Stawiamy również na rozwiązania HIK VISION, to również potężny producent sprzętu CCTV. Sprzęt tego producenta jest bardzo popularny w Polsce. Firma produkuje zarówno sprzęt do infrastruktury jak i same kamery czy rejestratory.

dostępność i kompatybilność

Dostęp do podglądu zapisu z kamer masz zawsze i wszędzie, nawet z telefonu.

infrastruktura cctv

Zawsze istnieje możliwość dołożenia dodatkowych kamer. Kompatybilność urządzeń gwarantuje nam praktycznie nie ograniczoną rozbudowę.

bezpieczeństwo

Stawiamy na bezpieczeństwo. Sieci CCTV budujemy zawsze jako wyodrebniony segment infrastruktury sieciowej. Na świat wypuszczamy tylko to co jest konieczne, reszta urządzeń pozostaje wyizolowana.  

serwis i naprawa

Świadczymy również usługi naprawy źle działających sieci telewizji przemysłowej.

Dostępność przez 24h

Nasi specjaliści  dostosują się do czasu pracy w Twojej firmie tak, by obsługa informatyczna przebiegła bez zakłóceń, czyli szybko i sprawnie.

7 dni w tygodniu

Sobota i niedziela to dla nas także dzień pracy. Jeżeli tego wymaga sytuacja, jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi by podjechać do firmy lub pomóc zdalnie.