Outsourcing IT

Dzięki odpowiedniemu wsparciu możesz zoptymalizować koszty w swoim przedsiębiorstwie, a Twoja firma będzie funkcjonowała znacznie sprawniej. Outsourcing IT to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, dzięki któremu otrzymujesz stały nadzór informatyczny.

Obsługa informatyczna

Usługi informatyczne dla Twojej firmy

Skorzystaj z oferty dobranej specjalnie dla Twojej firmy. Zdecyduj się na specjalistyczny pakiet usług IT. Dzięki temu nasi fachowcy zajmą się kompleksowo opieką nad siecią komputerową oraz sprzętem informatycznym w Twoim przedsiębiorstwie. Outsourcing IT realizujemy na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełną obsługę informatyczną i szybką reakcję w razie gdy pojawią się problemy. Nasi informatycy pozostają do Twojej dyspozycji w razie awarii, czy innych nieprawidłowości.

dostępność i kompatybilność

Postaw na łatwe rozwiązania w swojej firmie. Zapewniamy skuteczną pomoc we wdrożeniu i działaniu wszystkich systemów informatycznych, które przyczynią się do zwiększenia wydajności pracy.

infrastruktura sieciowa

Świadczymy profesjonalnie usługi sieciowe. Zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy zaczynając od planowania, poprzez projekt, budowę i konfigurację sieci oraz jej administrację.

bezpieczeństwo

Zadbamy, aby w Twojej firmie wszystkie komputery oraz procesy i systemy działały prawidłowo. Wdrożymy rozwiązania, które mają na celu zabezpieczyć ten segment Twojego przedsiębiorstwa.

serwis i naprawa

Szybko i sprawnie zajmiemy się naprawą komputerów w Twojej firmie. Świadczymy usługi na miejscu lub w naszym biurze, tak aby nie utrudniać pracy Twoim pracownikom. Jesteśmy dla ciebie dostępni przez 24h.

serwis sprzętu i oprogramowania

Profesjonalne usługi IT

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej dla przedsiębiorców. Rynek IT nie ma przed nami tajemnic, działamy w tym obszarze ponad 20 lat świadcząc usługi instytucjom oraz małym i dużym firmom. Pomagamy wdrożyć odpowiednie rozwiązania stosując nowoczesne metody związane z sektorem informatycznym. Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania. Realizowane przez Nas usługi IT z pewnością przyniosą wiele korzyści Twojej firmie.

Nowoczesne technologie i rozwiązania sprzętowe

Zarządzanie strukturą informatyczną – pełen wachlarz usług IT
Sieci informatyczne – utrzymanie i administrowanie

Zarządzanie i administracja serwerami

budowanie, analiza i optymalizacja baz danych

Zarządzanie firmą i usługami w chmurze

outsourcing online

Pomoc zdalna dla firm w ramach outsourcingu IT to najszybszy z możliwych sposobów na rozwiązanie problemu. Usługa zdalnej pomocy dla firm, to znakomity sposób na szybką diagnozę i usuniecie usterki. Outsourcing IT staje się coraz bardziej popularny, jest to oszczędność pracy i pieniędzy dla Twojej firmy.

Szybko i skutecznie

Zdalne wsparcie zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Usługi IT realizujemy zawsze szybko i sprawnie, zajmiemy się usterką komputerową w Twojej firmie.

Zdalny dostęp i wsparcie

Usługa zdalnej pomocy możliwa jest o dowolnej porze – w czasie, lub po za godzinami pracy firmy.

Bezpieczeństwo

Połączenie zdalne odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego łącza internetowego.

elastyczna współpraca
IT outsourcing idealny dla firm

Zleć obsługę sektora IT w Twojej firmie naszym specjalistom. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarantujemy solidną, terminową oraz rzetelną współpracę na outsourcing IT

Profesjonalna pomoc informatyczna

Doświadczona kadra profesjonalistów z działu IT

Wysoka jakość świadczonych usług IT

Szybka reakcja na wypadek awarii

Pomoc zdalna

Kompleksowa pomoc w pełnym zakresie usług IT

Dostępność przez 24h

Nasi specjaliści dostosują się do czasu pracy w Twojej firmie tak, by obsługa informatyczna przebiegła bez zakłóceń, czyli szybko i sprawnie.

7 dni w tygodniu

Sobota i niedziela to dla nas także dzień pracy. Jeżeli tego wymaga sytuacja, jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi by podjechać do firmy lub pomóc zdalnie.