portfolio

Zaufaj profesjonalistom z dziedziny informatyki i skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Oferujemy znakomite warunki współpracy dla firm jak i osób prywatnych. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. W branży informatycznej działamy od ponad 20 lat – mamy doświadczenie na wielu segmentach tej dziedziny. 

zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem

Świadczymy usługi informatyczne dla firm na najwyższym poziomie. Zajmujemy się zarówno sprzętem jak i oprogramowaniem. Pomagamy w planowaniu infrastruktury IT oraz w doborze odpowiednich komponentów. W pełni angażujemy się w powierzone nam zadania. O profesjonalnym świadczeniu usług przez nas świadczą opinie zadowolonych klientów.

Mam 20 lat doświadczenia w obszarze IT. Na co dzień projektuję i zarządzam topologią sieciową. Jestem trenerem szkoleń IT także na konferencjach naukowych.
Fascynują mnie nowinki technologiczne, jestem otwarty na nowe wyzwania.

Tomasz Moskalik

IT System Engineer, w SprawnyKomputer.pl

Programowanie i Internet to dla mnie pasja i możliwość rozwoju. Cały czas się kształcę i uczę nowych rzeczy. Z przyjemnością przygotuję dla Twojej firmy kompleksowe środowisko Internetowe bądź wdrożę aplikacje, która ułatwi zarządzanie firmą.

Łukasz Twardowski

Web Developer, w SprawnyKomputer.pl

Zajmuję się głównie pracą biurową i działalnością internetową. Jeżeli masz jakieś pytania związane z działalnością firmy, to chętnie na nie odpowiem. Najprawdopodobniej to ze mną będziesz załatwiać wszystkie najpotrzebniejsze formalności. Zapraszam do kontaktu.

Karolina Moskalik

Praca w biurze sprawnykomputer.pl

Opinie naszych klientów

Polecam firmę Sprawnykomputer.pl jako zaufanego partnera biznesowego. Nasza współpraca już od wielu lat układa się bardzo dobrze. Zespół sprawny komputer wykonał dla nas wiele usług IT np. sieć firmową, sprawnie przeniesienie całego IT do nowej lokalizacji czy migrację usług do chmury Google G Suite. W razie awarii koledzy ze sprawnykomputer.pl są dla nas jak pogotowie komputerowe – zawsze na czas. W razie kłopotów ze sprzętem czy awarii szybko przywracają pełną sprawność

Eryk Szymkowiak, Poznań

Royal-spedition

W 100% polecam firmę sprawnykomputer.pl. Przez ostatnie kilkanaście lat panowie ze sprawnykomputer.pl zajmują się naszymi komputerami w firmie. Przez ten czas niejednokrotnie pomagali nam przy różnych awariach. We współpracy z ekipą sprawnykomputer.pl cenię sobie przede wszystkim szybkość z jaką panowie pomagają oraz rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług. Nie wyobrażam sobie nikogo innego od komputerów w mojej firmie.

 

Agnieszka Kaczorowska, Poznań

Rachunkowość Kupiecka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Naprawa komputera przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Informatyk przyjechał do mnie do domu i obejrzał sprzet. Niestety usterki nie dało się naprawić w domu. Komputer został zabrany do serwisu, a nastpenie po naprawie przywieziony spowrotem. Pan zainstalował system oraz wszystkie potrzebne mi do pracy programy. Zdecydowanie polecam!

Paulina Mendyka, Plewiska

Wspaniała firma. Fachowa pomoc. Migracja starego serwera do VPS przebiegła płynnie i bezproblemowo. W niczym nie przeszkodziła nam w bieżących pracach ponieważ Panowie tak zaplanowali proces migracji, że przestój w pracy był praktycznie niezauważalny. Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy ze sprawnykomputer.pl

 

Anna Stasiak, Poznań

Flexlogistics

Pan bardzo szybko uporał się z niedziałającym internetem oraz przygotował mój nowy komputer do pracy. Jestem bardzo zadowlona, informatyk przyjechał jeszcze tego samego dnia i wykonał wszstko jak należy. Z usług sprawnego komputera na pewno będę jeszcze korzystała, a współpracę z nimi szczerze polecam. 

Joanna Bobkiewicz, Luboń

Firma sprawnykomputer.pl wykonała dla nas szereg usług. Współpraca zaczęła się od wykonania profesjonalnej strony www naszej siłowni. W ramach współpracy oprócz standardowej opieki nad sprzętem IT koledzy ze sprawnykomputer.pl zamontowali nam system monitoringu wizyjnego, który umożliwia nam zdalny podgląd na to co dzieje się w siłowni. Dodatkowo panowie też wdrożyli i uruchomili sieć wi-fi składającą się z routera brzegowego oraz kilku AP. Serdecznie polecam sprawnykomputer.pl – szeroki wachlarz oraz wysoka jakość usług za rozsądne pieniądze.

Arkadiusz Świątek, Poznań

siłownia Body-maniac

Z firmą sprawnykomputer.pl współpracujemy już od kilkunastu lat. W tym czasie ich specjaliści IT niejednokrotnie pomagali nam przy najróżniejszych problemach ze sprzętem czy oprogramowaniem księgowym. Firma sprawnykomputer.pl jest zawsze wtedy kiedy ich potrzebujemy. Bardzo zgrany i miły zespół zawsze wytłumaczy przyczynę oraz sposób naprawy awarii. Bardzo cenimy sobie fachowość ekipy sprawnykomputer.pl

 

Małgorzata Głuszek-Staśkiewicz, Poznań

MAG’S Usługi Księgowe

Serdecznie dziękuję za wykonanie profesjonalnej strony www. Dzięki współpracy ze sprawnykomputer.pl dowiedziałem się, że mogę samodzielnie dodawać zdjęcia moich prac na stronę www. Pan Tomasz przeszkolił mnie z obsługi. Wykonanie strony www w bardzo szybkim czasie. Firma sprawnykomputer.pl kompleksowo zajęła się projektem. Serdecznie polecam

 

Marcin Lisek, Plewiska, Dopiewo, Poznań

Mar stal

Miałem okazję współpracować z firmą już kilkukrotnie. Za każdym razem prace były wykonywane solidnie i sprawnie. Panowie informatycy są rzetelni i znają się na swoim fachu jak mało kto. Z każdą usterką radzili sobie bezproblemowo. Zwykle udało się to załatwić na miejscu – bez potrzeby zabierania sprzętu. Miałem tez okazję skorzystać z pomocy zdalnej. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Laptop już po niedługiej chwili był gotowy do działania. Bardzo dziękuję i polecam!

Artur Nowakowski, Skórzewo

Usługi dla Ciebie i dla firmy

Najwyższy poziom jakości usług dla osób prywatnych jak i firm.

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się całym sektorem informatycznym w Twoim przedsiębiorstwie.

Bezpieczeństwo

To gwarancja szybkiej i sprawnej obsługi. Brak przestojów w Twojej firmie to dla nas priorytet.