sieci komputerowe

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwa firmie usługi określane jako budowa, konfiguracja czy optymalizacja sieci komputerowych. Zapraszamy do kontaktu.

SIECI KOMPUTEROWE

Infrastruktura ma znaczenie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z szeroko rozumianą infrastrukturą ICT. Zajmujemy się zarówno budową, rozbudową jak i  naprawą źle funkcjonującycj sieci LAN. Wykonujemy audyty i prowadzimy działania mające na celu wyeliminowanie tzw „wąskich gardeł” w sieciach komputerowych. Do tematu sieci komputerowych zawsze podchodzimy z należytą uwagą – poniważ infrastruktura to zespół wielu podzespołów, które razem mają stanowić sprawnie działającą całość. Infrastruktura ma znaczenie. 

SKALOWALNOŚĆ

Stawiamy na sprawdzone urządzenia topowych producentów na rynku. Nasze projekty realizujemy tak aby w przyszłości w prosty sposób można było zwiększyć wydajność oraz utrzymać jakość połaczeń. Zawsze istnieje możliwość wymiany jednego elementu bez wpływy na kompartbilność z resztą urządzeń.

ROZBUDOWA

Jeśli w jakimś momencie okaże się, że potrzebujesz więcej, szybciej, wydajniej to sprostamy Twoim oczekiwaniom. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie, renomowanych producentów dzięki temu mamy szeroki wachlarz możliwości. Dodanie kolejnego punktu dystrybucyjnego w bieżącej lokalizacji czy utworzenie szyfrowanego tunelu połączeń z nowo otwieranym oddziałem firmy to nie problem.

bezpieczeństwo

Zadbamy, aby w Twojej firmie wszystkie komputery oraz procesy i systemy działały prawidłowo. Wdrożymy rozwiązania, które mają na celu zabezpieczyć ten segment Twojego przedsiębiorstwa.

serwis i naprawa

Szybko i sprawnie zajmiemy się naprawą sieci w Twojej firmie. Świadczymy usługi na miejscu, jeśli istnieje taka koniecznośc to również w godzinach nocnych, tak aby nie utrudniać pracy Twoim pracownikom. Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez 24h.

SERWIS SIECI KOMPUTEROWYCH

Powolne działanie?

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z szybkości kopiowania plików lub pojawiają się błędy połaczeń to skontaktuj sie z nami. Nasi specjaliści zajmą się problemem i sprawią, że systemy zaczną działać prawidłowo.

Nowoczesne technologie i rozwiązania sprzętowe

Zarządzanie strukturą informatyczną – pełen wachlarz usług IT
Sieci informatyczne – utrzymanie i administrowanie

Zarządzanie i administracja serwerami

budowanie, analiza i optymalizacja baz danych

Zarządzanie firmą i usługami w chmurze

ZDALNA KONFIGURACJA SIECI

Fachowa pomoc zdalna przy konfiguracji routera? Zmiana adresacji sieci? Szybsze serwery DNS? To możliwe, również zdalnie! W Twojej firmie i domu.

Router

Zdalne wsparcie zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Konfiguracja routerów (Wi-Fi, VPN, DNS, DHCP, itp)

Access Point

Słaby zasięg? To nie problem, możemy pomóc zdalnie skonfigurować Twoje AP, tak aby zasięg sieci był wszędzie tam gdzie to wymagane.

Repeater

Tani i szybki sposób na zwiększenie zasięgu Twojej sieci. Możliwa również zdalna konfiguracja.

Dostępność przez 24h

Nasi specjaliści  dostosują się do czasu pracy w Twojej firmie tak, by obsługa informatyczna przebiegła bez zakłóceń, czyli szybko i sprawnie.

7 dni w tygodniu

Sobota i niedziela to dla nas także dzień pracy. Jeżeli tego wymaga sytuacja, jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi by podjechać do firmy lub pomóc zdalnie.