fbpx

Komputery poleasingowe

Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu wiemy, jak ważna jest optymalizacjia kosztów. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze potrzebny jest nowy bardzo szybki komputer do biura czy domu. Lata doświadczenia pozwalają nam zaoferować Państwuu optymalne, sprawdzone, a przede wszystkim niedrogie zestawy komputerowe. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla firm.

Obsługa informatyczna

Usługi informatyczne dla Twojej firmy

Skorzystaj z oferty dobranej specjalnie dla Twojej firmy. Zdecyduj się na specjalistyczny pakiet usług IT. Dzięki temu nasi fachowcy zajmą się kompleksowo opieką nad siecią komputerową oraz sprzętem informatycznym w Twoim przedsiębiorstwie. Zapewniamy pełną obsługę i szybką reakcję w razie gdy pojawią się problemy. Nasi informatycy pozostają do Twojej dyspozycji w razie awarii, czy innych nieprawidłowości.

dostępność i kompatybilność

Postaw na łatwe rozwiązania w swojej firmie. Zapewniamy skuteczną pomoc we wdrożeniu i działaniu wszystkich systemów informatycznych, które przyczynią się do zwiększenia wydajności pracy.

infrastruktura sieciowa

Świadczymy profesjonalnie usługi sieciowe. Zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy zaczynając od planowania, poprzez projekt, budowę i konfigurację sieci oraz jej administrację.

bezpieczeństwo

Zadbamy, aby w Twojej firmie wszystkie komputery oraz procesy i systemy działały prawidłowo. Wdrożymy rozwiązania, które mają na celu zabezpieczyć ten segment Twojego przedsiębiorstwa.

serwis i naprawa

Szybko i sprawnie zajmiemy się naprawą komputerów w Twojej firmie. Świadczymy usługi na miejscu lub w naszym biurze, tak aby nie utrudniać pracy Twoim pracownikom. Jesteśmy dla ciebie dostępni przez 24h.
serwis sprzętu i oprogramowania

Profesjonalne usługi IT

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej dla przedsiębiorców. Rynek IT nie ma przed nami tajemnic, działamy w tym obszarze ponad 20 lat świadcząc usługi instytucjom oraz małym i dużym firmom. Pomagamy wdrożyć odpowiednie rozwiązania stosując nowoczesne metody związane z sektorem informatycznym. Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Nowoczesne technologie i rozwiązania sprzętowe

Zarządzanie strukturą informatyczną – pełen wachlarz usług IT
Sieci informatyczne – utrzymanie i administrowanie

Zarządzanie i administracja serwerami

budowanie, analiza i optymalizacja baz danych

Zarządzanie firmą i usługami w chmurze

niezawodna pomoc zdalna

Fachowa pomoc w najszybszy z możliwych sposobów. Usługa zdalnej pomocy dla firm, to znakomity sposób na szybką diagnozę i usuniecie usterki. 

Szybko i skutecznie

Zdalne wsparcie zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Szybko i sprawnie  zajmiemy się usterką komputerową w Twojej firmie.

Zdalny dostęp i wsparcie

Usługa zdalnej pomocy możliwa jest o dowolnej porze – w czasie, lub po za godzinami pracy firmy.

Bezpieczeństwo

Połączenie zdalne odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego łącza internetowego.

elastyczna współpraca
outsourcing idealny dla firm

Zleć obsługę sektora IT w Twojej firmie naszym specjalistom. To duza oczedność czasu i pieniędzy. Gwarantujemy solidną, terminową oraz rzetelną współpracę. 

Profesjonalna pomoc informatyczna

Doświadczona kadra profesjonalistów z działu IT

Wysoka jakość świadczonych usług

Szybka reakcja na wypadek awarii

Pomoc zdalna

Kompleksowa pomoc w pełnym zakresie usług IT

Dostępność przez 24h

Nasi specjaliści  dostosują się do czasu pracy w Twojej firmie tak, by obsługa informatyczna przebiegła bez zakłóceń, czyli szybko i sprawnie.

7 dni w tygodniu

Sobota i niedziela to dla nas także dzień pracy. Jeżeli tego wymaga sytuacja, jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi by podjechać do firmy lub pomóc zdalnie.