POZYCJONOWANIE STRON WWW

Powierz pozycjonowanie strony internetowej specjalistom i zawalcz razem z Nami o najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google

Agencja interaktywna sprawnykomputer.pl zapewnia pozycjonowanie stron w oparciu o White SEO – czyli wysokiej jakości content oraz optymalizację serwisu.

%

Fraz w TOP 10

%

Fraz w TOP 5

%

Fraz w TOP 3

%

Zadowolonych klientów

Marketing SEO & SEM

Pozycjonowanie stron internetowych opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach White SEO, które przynoszą pożądane efekty w wysokich pozycjach danych słów kluczowych. Nasza oferta pozycjonowania stron związana jest także z ich optymalizacją – tak aby każdy kto wchodzi na daną witrynę (użytkownik i GOOGLE) odczuł jej wysoką jakość.

Dzisiejsze pozycjonowanie to nie tylko pozyskiwanie wartościowych i naturalnych linków do witryny internetowej. Kluczowe jest tu także zadbanie o samą stronę, tak aby była ona  bezpieczna, szybka i zoptymalizowana pod kątem użytkownika jak i wyszukiwarek. Zaniedbanie tych działań może pogorszyć wyniki w SERP-ach.

Prowadzimy również kampanie reklamowe Adwords aby zwiększyć docieranie do zainteresowanych klientów daną usługą. Prowadzone przez Nas kampanie Adwords opieramy na analizach i statystykach, które pozwalają zoptymalizować kampanie i maksymalnie poprawić konwersję.

  • Pozyskiwnie wartościowych linków 50%
  • Optymalizacja strony internetowej 35%
  • Custom Website Design 15%
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych kierunków docierania do klientów. Pozycjonowanie jest w stanie przynieść kilkukrotnie wyższe zwroty z inwestycji w porównaniu do innych działań marketingowych.

Widoczność i wysokie pozycje w google to Nasza specjalność. Zapytaj o ofertę na pozycjonowanie swojej witryny lub sklepu internetowego.

Optymalizacja

Optymalizacja strony to niezwykle istotne zadanie w trakcie pozycjonowania witryny. To dzięki niej strona szybko się wczytuje, nie zawiera błędów i jest przyjazna dla wyszukiwarek. Dzięki temu same GOOGLE uzna ją za bardziej wartościową i przyjazną dla użytkowników.

Pozycjoniwanie witryn

!

Skuteczność

Strony pozycjonujemy w oparciu o sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które są bezpieczne dla witryny.

Rzetelność

Działamy w branży pozycjonowania stron internetowych już kilka lat. Posiadamy młody, cały czas rozwijający się zespół.

Aktualizowane działania

GOOGLE to wyszukiwarka, która posiada swojego robota indeksującego strony internetowe. Gdy taki robot wchodzi na daną witrynę to ocenia jej wartość. Algorytmy GOOGLE zmieniają się bardzo często (nawet kilka razy dziennie), a większe zmiany są w stanie wszystko zmienić. Własnie dlatego cały czas aktualizowana wiedza i działania to kluczowy czynnik warunkujący efekty pracy.

Miesięczne opłaty za pakiety podane są w cenach netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%.